Linkedin
Apie mus

UAB „MPS Baltic“

Nuo 2016 m. kovo 15 dienos UAB „Fontes Vilnius“ pakeitė savo pavadinimą į UAB „MPS Baltic“. Įmonės kodas ir kontaktiniai duomenys nesikeičia. 

„MPS Baltic“ yra „MPS Enterprises Ltd.“ dalis  MPS Enterprises,

„MPS Baltic“ yra licencijuoti SHL atstovai Lietuvoje ir naudoja adaptuotas SHL personalo kompetencijų vertinimo metodikas, vertinimo centrus.

MPS Baltic sėkmingai bendradarbiauja su vietinio ir tarptautinio kapitalo įmonėmis, dirbančiomis energetikos, finansų ir investicijų valdymo, prekybos, gamybos, nekilnojamojo turto, telekomunikacijų ir kitose industrijose.

MPS Baltic tarptautinė narystė:

AESC – Association of Executive Search and Leadership Consultants. AESC Members operate at the highest standard in the executive search and leadership consulting profession worldwide. 9,000+ Trusted Professionals in 70+  countries.

 

Career Star Group is a leader in the local delivery of career transition, outplacement and redeployment services. Career Star Group has assembled a team of like-minded partner organizations that offer global coverage from 1000 locations based in 79 countries.

Istorija

UAB „Fontes Vilnius“ savo veiklą pradėjo 2000 metais kaip Fontes Grupės, vienijusios pirmaujančias vadovų ir aukšto lygio specialistų paieškos bei atrankos, vertinimo ir žmogiškųjų išteklių konsultacijų įmones Estijoje (įkurta 1990 m.) ir Latvijoje (įkurta 1995 m.) narė. 2008 m. gruodžio mėnesį UAB „Fontes Vilnius“ kontrolinį akcijų paketą įsigijo tarptautinė privataus kapitalo korporacija „MPS Enterprise“ (Management Personnel Services), įkurta 1975 metais Suomijoje, veikianti daugiau nei 20 šalių, kuriose dirba per 200 specialistų. UAB „Fontes Vilnius“ ir „MPS“ susijungimas leidžia sukurti didesnę vertę klientui, teikti išskirtinius žmogiškųjų išteklių sprendimus ir būti patikimu partneriu ne tik Lietuvoje, bet ir kitose šalyse.

Siekdami kiek įmanoma labiau personalizuoti teikiamas paslaugas pagal Jūsų interesus, Mes šioje svetainėje naudojame slapukus.
Sutinku Skaityti plačiau