Išdarbinimas

Išdarbinimo programa

Efektyvūs sprendimai pokyčių metu

 

Išdarbinimas (Outplacement) – tai pagalba organizacijoms ir jų darbuotojams pokyčių metu, kuomet dėl skirtingų priežasčių tenka atsisveikinti su dalimi komandos narių. Išdarbinimo paslaugas Lietuvos rinkai teikiame jau du dešimtmečius. Šio proceso metu mūsų tikslas – suteikti pagalbą organizacijoms net ir vykstant sudėtingiausiems personalo pokyčiams. Pasitelkdami turimą ilgametę patirtį bei aukščiausio lygio žinias, nuolat tobulinamas tarptautinių narysčių metu, siekiame ne tik suprasti ir palaikyti karjeros pokyčius išgyvenančius darbuotojus, bet ir paskatinti juos aktyviai judėti į priekį bei siekti naujos profesinės karjeros.

Mūsų sukaupta patirtis leidžia užtikrinti proceso efektyvumą – asmenys, dalyvavę mūsų išdarbinimo programoje, teigia, kad išmoko geriau vertinti savo profesinę patirtį ir galimybes rinkoje, įžvelgti savo nepanaudotą profesinį potencialą, praplėsti savo kompetencijas ir rasti naują, įdomų darbą.

 

Efektyvaus išdarbinimo proceso nauda
  • Užtikrinama efektyvi organizacijos veikla pokyčių metu

  • Sudaroma galimybė palaikyti ir sustiprinti atsakingo darbdavio įvaizdį, tinkamai valdant personalo kaitos procesą

  • Sudaromos sąlygos pokyčius įgyvendinti išlaikant abipusę naudą – tiek organizaciją paliekantiems darbuotojams, tiek toliau joje dirbantiems

Išdarbinimo programa

 

Tarptautinė patirtis. Priklausome traptautinei Suomijos įmonių grupei MPS Enterprises Ltd., kurie pirmieji jau nuo 1987 metų pradėjo teikti išdarbinimo paslaugas šioje šalyje. Mūsų įmonių grupė atstovauja tarptautinę išdarbinimo paslaugų grupę "Career Star Group" - ši mūsų narystė užtikrina aukščiausius verslo standartus atitinkančias išdarbinimo paslaugas įvairiose verslo srityse. 

Patikimumas. Mūsų ilgametę patirtį ir stiprias kompetencijas šioje srityje vertina pažangiausios vietos bei tarptautinės įmonės.

Individualizuoti sprendimai. Kiekvieno profesionalo asmeniniai poreikiai ir tikslai skiriasi, todėl karjeros konsultacijų programas pritaikome individualiems poreikiams. Dėl šios priežasties jau pirmo susitikimo metu siekiame išsiaiškinti asmeninę motyvaciją, sau keliamus tikslus, patiriamą emocinę įtampą, sukauptą patirtį, įgytas kompetencijas ir kt.

Motyvavimas. Profesinių pokyčių metu dažnam reikia profesionalo patarimo ir paramos. Išdarbinimo programos dalyviams skirtos konsultacijos yra ne tik konstruktyvios ir tikslingos, tačiau ir padrąsinančios bei motyvuojančios naujiems siekiams.

Konsultacijos. Tam, kad išdarbinimo procesas būtų sklandus ir kiek įmanoma mažiau skausmingas abiems pusėms, „MPS Baltic“ gali pasiūlyti išdarbinimo konsultacijas tiek vadovams, atsakingiems už darbuotojų atleidimą, tiek ir atleidžiamiems darbuotojams.

Konsultacijos vadovams. Atsakingiems už atleidimą, suteikia žinių apie pokyčių valdymą ir pasirengimą darbuotojų atleidimui – padeda geriau suvokti pokyčio laikotarpio dėsningumus ir kylančius personalo valdymo iššūkius, įgyti praktinių įgūdžių pokyčių komunikacijos, darbo organizavimo pereinamuoju laikotarpiu, darbuotojų atleidimo ir kitose srityse.

Konsultacijos dirbti likusiems komandos nariams padeda geriau pasiruošti pokyčiams, juos priimti, užtikrinta psichologinį gerbūvį organizacijoje ir pagerina pokyčių rezultatus.

Konsultacijos atleidžiamiems specialistams, vadovams ar jų grupėms suteikia informacijos apie karjeros keitimą ir padeda palengvinti naujo darbo paieškas: susiorientuoti darbo rinkoje, sužinoti šiuolaikines darbo paieškos strategijas, įvertinti savo perspektyvas bei galimybes, sužinoti, kaip stiprinti savo kompetencijas.

Susisiekite!