Vadovų paieška

Vadovų paieška

Geriausių kandidatų paieška

 

Pradėdamos naujų darbuotojų paiešką įmonės tikisi, kad tai bus konfidencialus, kruopščiai suplanuotas ir gerai valdomas procesas. Tačiau įmonės dažnai susiduria su sunkumais apibrėždamos kriterijus, kuriuos turi atitikti kandidatas, ar valdydamos sudėtingą paieškos procesą. Taip pat dažnai naujų komandos narių ieškoma pasitelkus tik esamų vadovų ryšius, retai išnaudojant rinkoje esančias galimybes. Mūsų vykdoma tiesioginė darbuotojų paieška (headhunting) yra kruopščiai suplanuotas, kas kartą kliento poreikiams pritaikomas procesas. Tai profesionali paslauga skirta įmonėms, siekiančioms susirasti kandidatus su išskirtine patirtimi bei kompetencija tarp vadovų, kurie aktyviai nesidairo darbo pasiūlymų.

 

Puikiai išmanome šalyje veikiančius skirtingus verslo sektorius – sėkmingai bendradarbiaujame su vietinio ir tarptautinio kapitalo įmonėmis, dirbančiomis energetikos, finansų ir investicijų valdymo, prekybos, gamybos, nekilnojamojo turto, telekomunikacijų ir kitose industrijose.

MPS Baltic paslaugos:

Aukščiausio lygio vadovų paieška

Pradėti aukščiausio lygio vadovų paiešką – atsakingas ir sudėtingas strateginis sprendimas įmonei. Tinkami vadovai yra pokyčių iniciatoriai ir savo organizacijos ateities kūrėjai. Nors gero vadovavimo pagrindai nesikeičia, šiandieniniai vadovai turi būti sąmoningesni, įžvalgesni, labiau bendradarbiaujantys ir pasirengę pokyčiams nei jų pirmtakai. Tam, kad jūsų organizacijai pavyktų surasti tinkamiausius vadovus, riekalinga atrankos ekspertų patirtis bei efektyviai valdomas procesas, todėl šią užduotį būtina patikėti kompetentingiems partneriams.

„MPS Baltic“ ekspertų komanda jau daugiau nei 20 metų specializuojasi būtent šioje srityje. Rinkoje esame vertinami kaip patikimi, aukštų etikos standartų besilaikantys partneriai, sprendimus priimantys remdamiesi tarptautine patirtimi ir pažangiausiomis praktikomis, atsižvelgiant į šiuolaikinių organizacijų poreikius.

 

  • Tiesioginė paieška. Vykdome tiesioginę vadovų paiešką (headhunting), todėl galime pasiekti tuos vadovus, kurie aktyviai nesidairo darbo pasiūlymų.
  • Nišinės pozicijos. Padedame surasti geriausius kandidatus su išskirtine patirtimi bei kompetencijomis arba, klientams pageidaujant, karjeros pokyčiui motyvuoti pasirinktus vadovus.
  • Individualizuotas procesas. Maksimaliai įsigiliname į kliento situaciją, kruopščiai suplanuojame paieškos procesą ir kiekvieną kartą jį individualiai pritaikome kliento poreikiams.
  • Verslo aplinkos išmanymas. Ilgametė darbo patirtis mums leidžia puikiai išmanyti verslo aplinką, kalbėti verslo kalba ir sukurti patikimą kontaktų tinklą su augančių ar rinkoje jau įsitvirtinusių įmonių vadovais. Gebame itin greitai pradėti paiešką ir kontaktuoti su tiksliniais kandidatais.
  • Pasaulinė perspektyva. Padedame klientams, ieškantiems vadovų tarptautiniu mastu. Sėkmingą vadovų paieškų užsienio šalyse įgyvendinimą užtikrina partnerystė su pasaulinių tinklų PANORAMA bei AESC nariais – galime rekomenduoti kitų šalių partnerius.
Valdybos narių paieška

Patyrusių valdybos narių, turinčių aukščiausius kvalifikacinius įgūdžius ir svarią patirtį, reikalingą sėkmingai prisidėti prie įmonės plėtros ar valdysenos tobulinimo, rinkoje nuolat trūksta. Todėl kriterijų, kuriuos turėtų atitikti valdybos nariai, nustatymas yra bene didžiausias iššūkis vykdant atranką. Remdamiesi savo ilgamete darbo su valdybomis patirtimi, sistemingai tiriame rinką ir padedame atsirinkti kandidatus, geriausiai atitinkančius kliento vertybes, viziją ir verslo strategiją.

Individualizuotas procesas. Glaudžiai bendradarbiaudami su esamais valdybos nariais, kiekvienai paieškai sukuriame individualią strategiją, kuri leidžia atrinkti tinkamiausius kandidatus.

Inovatyvus požiūris. Formuodami efektyvias valdybas, siekiame surasti ekspertus, kurie geriausiai atitiktų įmonės ateities siekius, gebėtų prisidėti prie strategijos kūrimo, vystymo ir verslo augimo.

Pasaulinė perspektyva. Narystės pasauliniuose tinkluose (AESC, PANORAMA) mums suteikia žinių, leidžiančių atrasti profesionalus, galinčius efektyviai dirbti globalių pokyčių akivaizdoje bei priimti sprendimus, atitinkančius šiuolaikinio verslo poreikius.

Ekspertų, kvalifikuotų specialistų paieška

Stiprių savo srities ekspertų, specialistų arba viduriniosios grandies vadovų paieška – ypatingas procesas. Jo metu ieškome talentų, kuriems keliami labai specifinių įgūdžių ir patirčių reikalavimai. Bendradarbiaudami su klientais ieškome tinkamiausių kandidatų, kurie galėtų tapti naujos kartos lyderiais.

 

Verslo aplinkos išmanymas. Ilgametė patirtis mums leidžia pažinti skirtingas pramonės šakas, o tai itin palengvina paieškos procesą.

Pažangūs sprendimai. Atidžiai ištiriame savo klientų poreikius ir pasiūlome efektyviausius, tarptautine patirtimi pagrįstus paieškos bei atrankos metodus, padėsiančius įdarbinti tinkamiausią kandidatą.

Platus kontaktų tinklas. Stiprūs savo srities specialistai nesidairo darbo skelbimų, todėl šioms užduotims pasitelkiame per 20 metų savo sukauptą kontaktų tinklą. Esame aktyvūs verslo bendruomenės nariai, nuolat atnaujiname turimus kontaktus, lengvai gauname aktualias rekomendacijas, taip atrasdami naujuosius talentus.

Lankstumas. Klientui pageidaujant, galime suorganizuoti visą paieškos ir atrankos procesą nuo pradžių iki galo arba dalyvauti tik tam tikrame darbuotojo atrankos proceso etape. Pavyzdžiui, išanalizuoti darbo rinką, atlikti rinkos tyrimą, įvertinti pasirinktus finalinius kandidatus, konsultuoti dėl paieškos strategijos, dalyvauti darbo pokalbiuose kartu su įmonių vadovais.

Grįžtamasis ryšys. Pasibaigus įdarbinimo procesui tiek su klientais, tiek su kandidatais palaikome nuolatinį grįžtamąjį ryšį: darbuotojams padedame adaptuotis naujoje darbo vietoje, o klientams – sklandžiai integruoti darbuotojus į darbo procesą.

Susisiekite!