Mokymai

Mokymų programos

Kompetencijų ugdymas

 

Mokymai leidžia tobulinti ir gilinti žinias talentų atrankos, intervių vykdymo, kandidatų vertinimo srityse. Jų metu dalinamės per ilgus darbo metus sukauptomis teorinėmis žiniomis bei praktiniais patarimais, sprendžiame simualiacines užduotis, kurios leidžia įsigilinti, analizuoti ir tobulinti ne tik atrankos procesą, bet ir visos įmonės veiklą. 

MPS Baltic mokymų programos

Interviu mokymai

Interviu – vienas iš esminių darbuotojų atrankos bei kompetencijų tyrimo metodų. Kokybiškai atliktas interviu leidžia išsiaiškinti tikrąją kandidatų motyvaciją ir lūkesčius, padeda išvengti brangiai kainuojančių personalo atrankos klaidų, sudaro galimybes pažinti tikruosius įmonės darbuotojų tikslus ir siekius užimamose pareigose.

 

Šių mokymų metu dalinamės teorinėmis žiniomis ir praktiniais patarimais, paremtais ilgamete patirtimi ir kasdien sutinkamais pavyzdžiais, atliekame tikslingai parengtas praktines užduotis. Interviu mokymai padės pagerinti pokalbių efektyvumą atrenkant tinkamiausius darbuotojus reikiamoms pareigybėms bei sustiprinti jūsų įmonės, kaip patrauklaus darbdavio, įvaizdį išoriniams kandidatams. 

 

Mokymų ypatumai:
  • Mažos grupės.
  • Praktiniai pavyzdžiai ir užduotys. Po mokymų dalyviai gauna mokymų medžiagą su praktine informacija, pavyzdžiui, kandidatams paruoštais klausimynais.
  • Mokymai pritaikomi pagal klientų poreikius ir turimų kompetencijų lygį.
Vadovų paieškos mokymai

Šių mokymų tikslas – lavinti vadovų paieškos ir atrankos įgūdžius. Mokymai leidžia išsamiau susipažinti su vadovų paieškų ir atrankų būdais, lavinti darbo patirties, motyvacijos, kompetencijų vertinimo įgūdžius bei didinti interviu efektyvumą atrenkant tinkamiausius darbuotojus vadovaujamoms pareigybėms. Mokymų metu įgytos teorinės žinios bei praktiniai įgūdžiai padės stiprinti įmonės, kaip patrauklaus darbdavio, įvaizdį išoriniams kandidatams.


 

Mokymų ypatumai
  • Individualūs mokymai (1–3 dalyviai)
  • Praktiniais pavyzdžiais grįstas turinys
  • Mokymai pritaikomi pagal klientų poreikius ir turimų kompetencijų lygį
Išdarbinimo mokymai

Vadovams svarbu, kad jų organizacijoje vykdant darbuotojų atleidimą procesas būtų kuo mažiau skausmingas ir itin sklandus. Išdarbinimo mokymai skirti suteikti praktinių žinių, kaip tinkamai organizuoti šį procesą ir atsisveikinti su atleidžiamais darbuotojais. 

SHL sertifikavimas

SHL vertinimo ir ugdymo metodikos – tai vienas tiksliausių ir patikimiausių būdų, pasitelkiamas tiek priimant sprendimus darbuotojų atrankos ar paaukštinimo procese, tiek ir siekiant ugdyti jų kompetencijas.

 

„MPS Baltic“ yra licencijuota SHL atstovė Lietuvoje – sertifikuota konsultantė  veda sertifikavimo mokymus asmenims, norintiems dirbti su SHL metodikomis. Baigus šiuos mokymus, dalyviai įgyja teisę administruoti, interpretuoti ir teikti grįžtamąjį ryšį dėl SHL metodikomis grįstų kompetencijų testų ir asmenybės vertinimo įrankių.

Susisiekite!