Linkedin
Karjeros konsultacijos

Susisiekti su mūsų konsultantais galite čia.

Verslo aplinka ir darbo principai pakito negrįžtamai, tačiau vadovų karjeros klausimai išlieka aktualūs. Mūsų susitikimai persikėlė į virtualią erdvę, kad galėtume atsakyti į Jums svarbius klausimus: Kokioje organizacijoje galiu būti sėkmingas vadovas ir kurti vertę įmonei? Kokių kompetencijų dabar labiausiai stinga rinkoje? Ko pirmiausia iš vadovų yra tikimasi? Kur yra mano, kaip vadovo, vertė? Kaip atrasti mane dominantį darbą? Kaip būti išgirstu? Ką reiškia būti atviru darbo pasiūlymams?

Individualios karjeros konsultacijos vadovams – tai galimybė konfidencialiai aptarti Jums rūpimus klausimus su konsultantu, gauti ilgamete patirtimi bei tarptautine praktika paremtų, individualiai Jums pritaikytų įžvalgų.

Klausimai, kuriuos dažniausiai nori aptarti mūsų konsultuojami vadovai:

  • Ko pirmiausia imtis susidūrus su karjeros pokyčiu (keičiantis įmonės struktūrai/ pareigoms, netekus darbo, kt.)?
  • Detali darbo patirties analizė, siekiant nustatyti individualias kompetencijas, žinias ar įgūdžius, kurios gali būti pasiūlytos darbo rinkai;
  • Pagalba apsisprendžiant dėl tolimesnės karjeros krypties, svarstant įvairias alternatyvas (samdomo vadovo karjera/ asmeninis verslas, tarptautinė karjera/ galimybės Lietuvoje, horizontali/ vertikali karjera, kt.);
  • Kaip prisistatyti darbo rinkai, tapti „matomu“? Kaip tinkamai parengt CV?
  • Vadovų darbo rinkos tendencijos, demografiniai aspektai.

Mūsų konsultantės – vadovų paieškų ir organizacijų vystymo srityje dirba nuo 2000 metų. Kreipkitės nurodytais kontaktais ir sutarsime dėl Jums tinkamiausio laiko:

Jei domina individuali konsultacija, susiekite su:

Ina Skiauterienemob. tel. +370 685 77785,  ina.skiauteriene@mps.lt  

MPS BALTIC PARTNERYSTĖS

Šiandien priklausome prestižiniams pasauliniams tinklams, kurie mums leidžia teikti aukščiausio lygio paslaugas lokaliai, tuo pačiu atliepiant globalius klientų poreikius.

Susisiekite su mumis
Siekdami kiek įmanoma labiau personalizuoti teikiamas paslaugas pagal Jūsų interesus, Mes šioje svetainėje naudojame slapukus.
Sutinku Skaityti plačiau