Linkedin
Vadovų koučingas

Vadovų koučingas

Vadovų koučingas – tai individualūs susitikimai, skirti lyderystės įgūdžiams ugdyti. Jų metu susitelkiama į unikalias situacijas ir iššūkius, su kuriais susiduria konkretus asmuo. Palaipsniui, lydimas sertifikuoto koučerio, asmuo sustiprina norimas kompetencijas bei pasiekia įmonės keliamus trumpalaikius ir ilgalaikius tikslus.

Kaip vadovų koučingas gali būti naudingas Jūsų organizacijai?

  • Koučingo susitikimai padės Jūsų darbuotojams geriau panaudoti asmeninį potencialą ir pasiekti įmonės jiems keliamus tikslus.
  • Atliekant karjeros koučingą vadovams, darbuotojai įgis savirefleksijos įgūdžių, įveiks ribojančias nuostatas, o tai lems geresnius jų veiklos rezultatus bei bendrą savijautą darbe.
  • Koučingas padės pasiekti akivaizdžių pokyčių darbuotojų elgesyje.

Vadovų koučingo paslauga

Mūsų tikslas – pasiekti nuolatinį teigiamą pokytį klientų elgesyje, kuris, savo ruožtu, lemtų teigiamą pokyti jų organizacijose. Šią paslaugą renkasi kompanijos ir vadovai, išgyvenantys sparčią plėtrą, struktūrinius pokyčius, keičiantis bendrovės akcininkams ar kai tikimasi reikšmingai geresnių veiklos rezultatų.

Mūsų konsultantų kontaktus galite rasti čia.

Kokybiškai atliekamas vadovų koučingas – augina ne tik vadovą, bet ir visą įmonę

MPS Baltic koučeriai susiduria su skirtingomis įmonių situacijomis – mums labai svarbu įsiklausyti ir pasiūlyti kuo labiau Jūsų situacijai pritaikytas koučingo konsultacijas. Koučingo paslauga yra skirta vadovams, tačiau paveikia visą įmonės veiklą. Žemiau pateikiame porą pavyzdžių, kokiais atvejais klientai yra kreipęsi į mūsų koučerius:

„Mūsų įmonės plėtra tokia sparti, kad vos prieš pusmetį priimti specialistai tampa grupių vadovais, o jauni grupių vadovai paskiriami vadovauti skyriams ar departamentams. Nauji vadovai dar neturi ar labai mažai turi vadovavimo patirties, todėl nuolat susiduria su stresu, komandos motyvavimo iššūkiais, dažnai pristinga žinių, kaip elgtis su komandos valdymu susijusiose situacijose. Norėtume jiems padėti, tačiau vidinių resursų planingam ugdymui neturime. Todėl mūsų vadovai dažnai jaučiasi tarsi būtų pasodinti į greitai lekiantį traukinį, kurį valdyti turi išmokti patys. Žinoma, teoriniai mokymai ir gera literatūra labai svarbu, bet to nepakanka, kad jie patys ir jų komandos išliktų „ant bėgių“. Vadovo augimui reikia kur kas daugiau.“

„Stabiliai dirbome daugiau nei 20 metų, išgyvenome visas rinkos krizes, nuosekliai augome. Tačiau mus krizė ištiko, kai iš pareigų apsisprendė pasitraukti mūsų ilgametis vadovas. Šiandieną matome, kad mūsų viduriniosios grandies vadovai, netekę savo lyderio, nedrįsta savarankiškai priimti sprendimų, delsia, vengia rodyti iniciatyvą. Šiuo metu rinka taip greitai keičiasi, kad dabar ypač reikia drąsių sprendimų, nestandartinio požiūrio, atsakomybės prisiėmimo. Norime paskatinti savo vadovus išeiti iš savo “komforto zonos” ir imtis iniciatyvos, išdrįsti.“

Pažįstama? Tai tik keletas istorijų, kurios paskatino mūsų klientus pasiūlyti savo vadovams karjeros koučingą. Susisiekite su MPS Baltic – mes išklausysime Jūsų poreikius ir pasiūlysime koučingą, pritaikytą individualiai Jūsų įmonės situacijai. Mūsų konsultantų kontaktus galite rasti čia.

MPS BALTIC PARTNERYSTĖS

Šiandien priklausome prestižiniams pasauliniams tinklams, kurie mums leidžia teikti aukščiausio lygio paslaugas lokaliai, tuo pačiu atliepiant globalius klientų poreikius.

Susisiekite su mumis
Siekdami kiek įmanoma labiau personalizuoti teikiamas paslaugas pagal Jūsų interesus, Mes šioje svetainėje naudojame slapukus.
Sutinku Skaityti plačiau