Išdarbinimo konsultacijos

Mūsų tikslas yra suteikti pagalbą asmenims, išgyvenantiems karjeros pokyčius ir padėti jiems susirasti tinkamą darbą, nusistatyti tolimesnio profesinio augimo poreikius, pasiruošti pristatyti save darbo rinkai, padėti įžvelgti šiuo metu esančias darbo galimybes.

Kiekvieno asmeniniai poreikiai ir tikslai skiriasi, todėl jau pirmo susitikimo metu siekiame išsiaiškinti asmeninę motyvaciją, sau keliamus tikslus, patiriamą emocinę įtampą, sukauptą patirtį, įgytą kompetenciją, kt. ir atitinkamai pritaikome karjeros konsultacijų programą individualiems poreikiams.

Profesinių pokyčių metu dažnam reikia profesionalo patarimo ir paramos. Išdarbinimo programos dalyviams skirtos konsultacijos yra konstruktyvios ir padrąsinančios. Asmenys, dalyvavę programoje, teigia, kad išmoko geriau vertinti savo profesinę patirtį ir galimybes rinkoje, įžvelgti savo nepanaudotą profesinį potencialą ir rasti naują, įdomų darbą, praplėsti savo kompetencijas.

Programos metu mes siekiame ne tik suprasti ir palaikyti kiekvieną jos dalyvį, bet ir paskatinti jį aktyviai judėti į priekį bei siekti naujos profesinės karjeros.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Sutinku Nesutinku