Linkedin
Išdarbinimo konsultacijos

Mūsų konsultantų kontaktus galite rasti čia.

MPS Enterprises Ltd. buvo pirmieji dar 1987 metais pradėję teikti išdarbinimo (Outplacement) paslaugas Suomijoje. Mūsų įmonių grupė atstovauja tarptautinę išdarbinimo (Outplacement) paslaugų grupę Career Star Group  ir užtikrina aukščiausius verslo standartus atitinkančias išdarbinimo paslaugas įvairiose verslo srityse.

MPS Baltic išdarbinimo (Outplacement) paslaugas Lietuvoje pradėjo teikti 2005 metais. Mūsų klientai: World Bank, Bayer, Vodafone, Ruukki, Computer Associates (CA), Adform, Japan Tobacco International, Philip Morris International, Coca-Cola, Actebis Peacock, SEB bankas, Mondelez, Maxima, Tarptautinis Vilniaus Oro uostas ir kiti.

Mūsų tikslas yra suteikti pagalbą asmenims, išgyvenantiems karjeros pokyčius ir padėti jiems susirasti tinkamą darbą, nusistatyti tolimesnio profesinio augimo poreikius, pasiruošti pristatyti save darbo rinkai, padėti įžvelgti šiuo metu esančias darbo galimybes.

Kiekvieno asmeniniai poreikiai ir tikslai skiriasi, todėl jau pirmo susitikimo metu siekiame išsiaiškinti asmeninę motyvaciją, sau keliamus tikslus, patiriamą emocinę įtampą, sukauptą patirtį, įgytą kompetenciją, kt. ir atitinkamai pritaikome karjeros konsultacijų programą individualiems poreikiams. 

Profesinių pokyčių metu dažnam reikia profesionalo patarimo ir paramos. Išdarbinimo programos dalyviams skirtos konsultacijos yra konstruktyvios ir padrąsinančios. Asmenys, dalyvavę programoje, teigia, kad išmoko geriau vertinti savo profesinę patirtį ir galimybes rinkoje, įžvelgti savo nepanaudotą profesinį potencialą ir rasti naują, įdomų darbą, praplėsti savo kompetencijas.

Programos metu mes siekiame ne tik suprasti ir palaikyti kiekvieną jos dalyvį, bet ir paskatinti jį aktyviai judėti į priekį bei siekti naujos profesinės karjeros. Daugiau informacijos galite rasti anglų kalba: MPS Outplacement, Career Guidance and Support in Change Situations

Esame tarptautinio tinklo Career Star Group www.careerstargroup.com nariai.

 

MPS BALTIC PARTNERYSTĖS

Šiandien priklausome prestižiniams pasauliniams tinklams, kurie mums leidžia teikti aukščiausio lygio paslaugas lokaliai, tuo pačiu atliepiant globalius klientų poreikius.

Siekdami kiek įmanoma labiau personalizuoti teikiamas paslaugas pagal Jūsų interesus, Mes šioje svetainėje naudojame slapukus.
Sutinku Skaityti plačiau