Personalo atranka ir paieška

Nesvarbu, ar ieškote tik vieno darbuotojo, ar keičiate įmonės personalo paieškos strategiją, mes galime jums padėti. MPS Baltic personalo atrankos paslauga skiriama visiems, kas susiduria su sunkumais susirandant darbuotojus. Mūsų darbuotojų paieška apima atvirą paiešką ir atranką (kai skelbiamas darbo skelbimas) bei potencialaus darbuotojo paiešką mūsų duomenų bazėje ar pasitelkus konsultantų turimus kontaktus rinkoje.

Patikėję darbuotojo paiešką ir atranką mums, jūs tuo metu galėsite imtis kitų svarbių užduočių. MPS Baltic garantuoja sėkmingą darbuotojo atranką ir tinkamą jūsų įmonės atstovavimą darbo rinkoje.

Vykdydami atrankas mes suvokiame, kad naujo darbuotojo samdymas – tai didelė įmonės investicija. Todėl pirmiausia atidžiai ištiriame savo klientų poreikius ir pasiūlome efektyviausius paieškos bei atrankos metodus, padėsiančius įdarbinti tinkamiausią kandidatą.

Atvira darbuotojų paieška ir atranka

Atvira paieška ir atranka yra geriausias sprendimas, kai:

  • įmonė siekia viešumo ar nori stiprinti savo prekės ženklą;
  • įmonė koncentruojasi į savo veiklą ir personalo atrankas patiki ekspertams;
  • įmonė siekia sumažinti rizikas, susijusias su naujo darbuotojo įdarbinimu.

Susidomėjimą keliantis darbo skelbimas tinkamai parinktoje visuomenės informavimo priemonėje – gali būti efektyvus būdas pasiekti tikslinę darbuotojų grupę. Patraukli reklaminė kampanija ne tik kuria pozityvų darbdavio įvaizdį, bet ir padeda pasiekti tuos kandidatus, kurie turi tinkamas kompetencijas, tačiau darbo aktyviai neieško. MPS Baltic konsultantai padės jums sukurti darbo skelbimą bei pasirinkti tinkamiausią visuomenės informavimo priemonę jį skelbti. Jei pageidausite, mūsų konsultantai organizuos visą paieškos ir atrankos procesą nuo pradžių iki galo arba įsijungs tik į tam tikrą darbuotojo atrankos proceso etapą.

Personalo paieška ir atranka pasitelkus konsultantų kontaktus bei naudojant duomenų bazę

Kandidatų paieška ir atranka pasitelkus konsultantų kontaktus bei naudojant duomenų bazę yra geriausias sprendimas, kai:

  • atrankos procesas turi būti greitas;
  • visą paieškos ir atrankos procesą norima patikėti ekspertams;
  • siekiate užtikrinti paieškos ir atrankos proceso kokybę.

Pasitelkę savo kontaktus bei duomenų bazę greitai ir efektyviai rasime potencialius kandidatus, kurie ieško naujų profesinių iššūkių. Klientui pageidaujant, imsimės viso paieškos ir atrankos proceso ir sudarysime labiausiai jūsų reikalavimus atitinkančių bei motyvuotų kandidatų sąrašą. Tinkamą kandidatą rasime net ir per labai trumpą laiką.

Darbuotojų paieška ir atranka pasitelkus konsultantų turimus kontaktus bei mūsų duomenų bazę apima tiesioginės ir atviros paieškos aspektus, todėl padeda efektyviai pasiekti tikslinę kandidatų grupę. Šios paieškos metu mūsų konsultantai kandidatų ieško visuomenės informavimo priemonėse, socialiniuose tinkluose, įvairiose duomenų bazėse, renka rekomendacijas rinkoje. Klientui pateikiamų kandidatų tinkamumas ieškomoms pareigoms yra nustatomas interviu ir vertinimo proceso metu. Tokiu būdu užtikrinama, kad atrinktas kandidatas turės norimą patirtį bei kompetencijas ir greitai perims jam numatytus darbus.

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Sutinku Nesutinku