Linkedin
Personalo atranka ir paieška

Susisiekti su mūsų konsultantais galite čia.

Nesvarbu, ar ieškote tik vieno darbuotojo, ar keičiate įmonės personalo paieškos strategiją, mes galime jums padėti. MPS Baltic personalo atrankos agentūros paslauga skiriama visiems, kas susiduria su sunkumais susirandant darbuotojus. Mūsų darbuotojų paieška apima atvirą paiešką ir atranką (kai skelbiamas darbo skelbimas) bei potencialaus darbuotojo paiešką mūsų duomenų bazėje ar pasitelkus konsultantų turimus kontaktus rinkoje.

Patikėję darbuotojo paiešką ir atranką mums, jūs tuo metu galėsite imtis kitų svarbių užduočių. MPS Baltic garantuoja sėkmingą darbuotojo atranką ir tinkamą jūsų įmonės atstovavimą darbo rinkoje.

Vykdydami atrankas mes suvokiame, kad naujo darbuotojo samdymas – tai didelė įmonės investicija. Todėl pirmiausia atidžiai ištiriame savo klientų poreikius ir pasiūlome efektyviausius paieškos bei atrankos metodus, padėsiančius įdarbinti tinkamiausią kandidatą.

Atvira darbuotojų paieška ir atranka

Atvira paieška ir atranka yra geriausias sprendimas, kai:

  • įmonė siekia viešumo ar nori stiprinti savo prekės ženklą;
  • įmonė koncentruojasi į savo veiklą ir personalo atrankas patiki ekspertams;
  • įmonė siekia sumažinti rizikas, susijusias su naujo darbuotojo įdarbinimu.

Susidomėjimą keliantis darbo skelbimas tinkamai parinktoje visuomenės informavimo priemonėje – gali būti efektyvus būdas pasiekti tikslinę darbuotojų grupę. Patraukli reklaminė kampanija ne tik kuria pozityvų darbdavio įvaizdį, bet ir padeda pasiekti tuos kandidatus, kurie turi tinkamas kompetencijas, tačiau darbo aktyviai neieško. MPS Baltic konsultantai padės jums sukurti darbo skelbimą bei pasirinkti tinkamiausią visuomenės informavimo priemonę jį skelbti. Jei pageidausite, mūsų konsultantai organizuos visą paieškos ir atrankos procesą nuo pradžių iki galo arba įsijungs tik į tam tikrą darbuotojo atrankos proceso etapą.

 

 

MPS BALTIC PARTNERYSTĖS

Šiandien priklausome prestižiniams pasauliniams tinklams, kurie mums leidžia teikti aukščiausio lygio paslaugas lokaliai, tuo pačiu atliepiant globalius klientų poreikius.

Siekdami kiek įmanoma labiau personalizuoti teikiamas paslaugas pagal Jūsų interesus, Mes šioje svetainėje naudojame slapukus.
Sutinku Skaityti plačiau