Finansinis atlygis ≠ laimingi darbuotojai

 

Kaip pritraukti ir išlaikyti darbuotojus darbo vietoje? Šis klausimas šiandien itin aktualus kiekvienam sėkmingam verslui. Mūsų patirtis rodo, jog efektyvi vadyba ir kompetentinga komanda yra šios sėkmės pagrindas – kaip tą pasiekti? 🎯

MPS Baltic Rinkos analitikė, projektų asistentė Viltė Matuzaitė šiai temai skyrė daug dėmesio! Mūsų talentinga kolegė šviežiai apsigynė bakalauro darbą, kuriame analizavo naujausias talentų pritraukimo ir išlaikymo tendencijas ir atliko reprezentatyvų tyrimą. Sveikiname Viltę su svarbiu profesiniu pasiekimu ir dalinamės esminėmis įžvalgomis! 📚

✅ Personalizuotas atrankos procesas
Pastaruosius kelis dešimtmečius pastebimas kvalifikuotų darbuotojų trūkumas visame pasaulyje. Organizacijoms tampa vis sudėtingiau pritraukti ir išlaikyti motyvuotus bei perspektyvius darbuotojus. Sprendžiant šiuos iššūkius, efektyviausias sprendimas – personalizuotas ir konkrečiai profesinei sričiai bei kvalifikacijai pritaikytas darbuotojų pritraukimo procesas.

✅ Svarbiausių poreikių atliepimas
Darbuotojai yra linkę teikti savo kandidatūrą, įsidarbinti ir likti dirbti toje darbovietėje, kuri patenkina svarbiausius jų poreikius, kurių sąraše ypatinga svarba atitenka darbo prasmei, bendruomeniškumo ir pasitenkinimo darbu jausmo skatinimui, ekonominės nepriklausomybės ir tobulėjimo galimybių užtikrinimui.

✅ Finansinis atlygis – ne viskas
Nors finansinis atlygis yra neabejotinai reikšmingas, jis nėra svarbiausias veiksnys, dėl kurio darbuotojai yra laimingi ir įsitraukę. Darbuotojai labiau nei bet kada anksčiau vertina darbo ir asmeninio gyvenimo balansą, o atlyginimas ir jo kėlimas suteikia tik trumpalaikį pasitenkinimą. Labiau nei finansinis atlygis yra vertinamos lanksčios darbo valandos, nuotolinio darbo galimybė, papildomos atostogų dienos, sutrumpintos darbo valandos ir kt.

Siekiate savo organizaciją paversti talentų traukos centru? Esminius aspektus jau žinote – plačiau kviečiame aptarti drauge 🙂 O mes, tuo tarpu, džiaugiamės komandoje turėdami nuolat augančius ir tobulėjančius kolegas!

Kiti susiję tinklaraščiai

Susisiekite!