Tinkamiausi vadovai šiandienos iššūkiams ?

Organizacija – gyvas organizmas, todėl joje dirbančių žmonių kaita – natūralus procesas. Tinkami vadovai yra pokyčių iniciatoriai ir organizacijos kultūros bei ateities kūrėjai, o vadovų kaita – itin atsakingas ir dažnai sudėtingas procesas.

„Because companies are made up of people“ – tai ir „MPS Baltic“ šūkis, ir filosofija, kuo vadovaudamiesi jau daugiau nei 20 metų specializuojamės tinkamiausių vadovų paieškoje. Pasitelkdami ilgametę patirtį, puikų rinkos išmanymą bei efektyviai valdydami paieškos procesą savo klientams padedame surasti kandidatus su išskirtine patirtimi bei kompetencijomis – aukščiausio lygio vadovus, valdybos narius ar ekspertus, kvalifikuotus specialistus 🔝

„Vis dar susiduriame su nuostata, jog susirasti vadovus patiems bus greičiau, paprasčiau ir bus taupomi kaštai. Deja, neturėdama pakankamai įgūdžių, įrankių ir resursų vadovų paieškai įmonė gali padaryti klaidų. Netinkamo kandidato pasirinkimas gali lemti išaugusius laiko ir finansinius kaštus, iššūkius reputacijai, darbuotojų nusivylimą ir pablogėjusią vidinę atmosferą komandoje. Jau nekalbant apie tokių vadovų priimamus netinkamus sprendimus, kurie gali ne tik brangiai kainuoti, bet ir apskritai būti sunkiai ištaisomi, kad įmonė grįžtų į tvarų augimą“, – apie rinkoje vyraujančius mitus pasakoja „MPS Baltic“ vadovė Ina Skiauterienė.

Organizacijos, investuojančios į ilgalaikius procesus, tokius kaip Vadovų pamainos formavimas ar Talentų programos, gali daug efektyviau planuoti vadovų pokyčius ir sumažinti su tuo susijusias rizikas bei išvengti klaidų. Sveikintini atvejai, kai specialistai užauginami įmonės viduje ir paaukštinami į vadovus, tik ir čia reikalingi atsakingi vadovavimo potencialo ir motyvacijos įvertinimai, nepamirštant, jog geras specialistas nebūtinai taps geru vadovu.

Pasak Inos, „MPS Baltic“ patirtis rodo, kad efektyviausia į pagalbą pasitelkti savo srities ekspertus: „Kiekvienas kasmet tobulėjame savo srityse, todėl galime drąsiai sakyti, jog ekspertų samdymas tikslui pasiekti yra ne išlaidų didinimas, o taupymas“.

Dalinamės keletu esminių dalykų, kuriais „MPS Baltic“ vadovaujamės vykdydami vadovų paieškas ir į kuriuos svarbu atkreipti dėmesį tiems, kurie dar tik renkasi kam patikėti šią svarbią misiją:

Tiesioginė paieška. Vykdome tiesioginę vadovų paiešką (headhunting), todėl galime pasiekti tuos vadovus, kurie aktyviai nesidairo darbo pasiūlymų.

Verslo aplinkos išmanymas. Ilgametis darbas, skirtinga konsultantų darbo patirtis mums leidžia puikiai išmanyti verslo aplinką, kalbėti verslo kalba ir sukurti patikimą kontaktų tinklą su augančių ar rinkoje jau įsitvirtinusių įmonių vadovais. Gebame itin greitai pradėti paiešką ir kontaktuoti su tiksliniais kandidatais.

Individualizuotas procesas. Maksimaliai įsigiliname į kliento situaciją, kruopščiai suplanuojame paieškos procesą ir kiekvieną kartą jį individualiai pritaikome kliento poreikiams.

Pažangūs sprendimai. Atidžiai ištiriame savo klientų poreikius ir pasiūlome efektyviausius, tarptautine patirtimi pagrįstus vadybinių kompetencijų vertinimo metodus, padėsiančius įdarbinti tinkamiausią kandidatą.

Šiandien didžiuojamės, jog ilgametė patirtis ir specializacija mūsų komandai leido užsitarnauti patikimo partnerio ir savo srities lyderio vardą rinkoje! Dirbant šioje srityje tai didelis pasiekimas, nes kiekvienas žingsnis reikalauja išskirtinio konfidencialumo, aukščiausių etikos standartų bei pažangiausių praktikų išmanymo.

Daugiau informacijos apie mūsų teikiamas vadovų paieškos paslaugas rasite čia.

 

 

 

Kiti susiję tinklaraščiai

Susisiekite!